wtorek, 19 kwietnia 2011

Lniana tunika - DROPS Design

Ostatnie wpisy niewiele miały wspólnego z dziewiarstwem, ale były ściśle związane z tym, co mnie żywo interesuje :-) Jeszcze raz bardzo dziękuję za udział w głosowaniu!

... teraz już wracam do dziewiarstwa...

Niestety nie mam do pokazania nic z własnego udziergu. Jeden sweterek powstaje opornie, bardzo mozolnie i jeszcze trochę czasu upłynie, nim zobaczymy go w pełnej krasie. Natomiast wpycha się w kolejkę sweterek maturalny dla córci. Niewiele mam czasu na jego wykonanie, więc jest nadzieja, że ukaże się wkrótce :-)

Dziś natomiast, aby powrócić choć nieznacznie do właściwej tematyki bloga, zamieszczam tłumaczenie, które wykonałam na prośbę Agnieszki. Jest to polski opis DROPSowego wzoru na tunikę z włóczki Lin lub Muskat.


Mam nadzieję, że z tłumaczenia skorzysta nie tylko Agnieszka :-) Jeśli ktokolwiek zauważy błędy w tłumaczeniu, proszę o sygnał. Będę nanosiła poprawki.

9 komentarzy:

 1. Dzięki Ci dobra kobieto! Tunika piękna, ale nie wiedziałam jak ją dziergać. A tu taka miła niespodzianka. Z pewnością wiele pań się ucieszy.
  Podziwiam, kawał dobrej i żmudnej roboty, której nie każdy by się podjął.

  Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam serdecznie
  Maria z Wr.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gazelo ogromne dzięki za tłumaczenie. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi sie nie udało- dostaję komunikat, że plik jest uszkodzony... Wielka szkoda. Pozdrawiam cieplutko- Lena

  OdpowiedzUsuń
 4. Leno, do odtworzenia pliku potrzebny jest program Adobe Reader. U mnie też jeden z plików pdf nie chciał się otwierać. Spróbowałam na innym komputerze i udało się. Po aktualizacji programu, błąd się nie pokazuje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki Gazelko :))) Już sobie zapisałam :) Myślę, że po niewielkich modyfikacjach, tunikę można też zrobić z innych bawełenek czy bambusów...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za przetłumaczenie!:) Tunika jest świetna, odkładam wykonanie na maj.:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Stokrotne dzięki! Nie wiem czy kiedyś wydziergam tę tunikę, ale serce rośnie, że sa na świecie takie dobre i bezinteresowne dusze :) Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, dla takich jak ja to każde tłumaczenie bardzo przydante! Dzięki serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wielu radosnych chwil
  na Święta Wielkanocne;
  serdecznych spotkań rodzinnych
  i smacznego jajka
  szczerze życzy
  Wioletta

  OdpowiedzUsuń